הדרכות אופיס

אנו ב – E7 מגיעים עם ניסיון רב שנים בתחום ההדרכה בארגונים וחברות בכל הגדלים ומבינים את הצורך להעביר את ההדרכה בצורה טובה כך שהידע ישמר בארגון ויעשה בו שימוש לשיפור לייעול התהליכים והביצועים של העסק תוך חסכון בזמן העבודה.

מניסיוננו ברור לנו שחשוב לשלב מדריך מקצועי ולכן אנו דואגים להכשרה של המדריכים שלנו אבל לא פחות חשוב, שהמדריך ידע להעביר את הידע בצורה ברורה, קלה ונעימה תוך שימוש בדוגמאות מתחום העיסוק של העסק וביצוע תרגול של כל נושא על מנת לוודא שמשתתפים בהדרכה הבינו את הנלמד ויודעים ליישם אותו אצלם בעבודה.
שירותי הדרכה לעסקים מתקיימים אצלכם בבית העסק / הארגון בכל נושאי האופיס (וורד, אקסל ברמות השונות, אאוטלוק , פאואר פויינט, POWER BI DESKTOP , EXCEL VBA) המחולקים לפי רמות ידע.
נושאי ההדרכה נבנים בהתאמה אישית ללקוח ובתאום עמכם מתוך מגוון הנושאים הרלוונטיים לתחום העיסוק של העסק שלכם על מנת לספק ההדרכה ממוקדת לעבודים.

כחלק מהקפדה על הדרכה עם אוריינטציה לתחום עסוק של הלקוח אנו נשמח לשלב בהדרכה במידה וניתן קבצים בהם עושים שימוש העובדים על מנת ליישם את הנלמד בקבצים בהם אתם עושים שימוש ביומיום.

אנו מאמינים שההדרכה טובה צריכה לכלול בחצי מהזמן שלה תרגול ולכן אנו דואגים לתת תרגיל לכל נושא נלמד + חוברת הדרכה ומקיימים את התרגול בזמן ההדרכה . לעסקים אשר אין מחשבים ניידים לתרגול אנו מספקים שירות השכרת מחשבים ניידים לתרגול בזמן ההדרכה.

חשוב לציין שגם לאחר ההדרכה אם יש עדיין צורך בסיוע אנו תמיד שמחים לעזור וללוות את העסק ולסייע פתרונות נוספים כולל פיתוח ותמיכה טכנית בעת הצורה.

הדרכת אופיס
דילוג לתוכן