צוות ההנהלה

שותפה מייסדת E7 ג'וד ברק

ג'וד ברק

שותפה מייסדת - בעלת ניסיון רב בייעוץ ליווי והדרכת עסקים וחברות בתחום ניתוח והצגת מידע. מומחית אקסל, עוסקת בייעוץ עסקי, בניית יישומים ודוחות עסקיים מבוססי אקסל, בייעוץ, תכנון ובניית מצגות אסטרטגיות ומצגות משקיעים – ובהדרכה. עם ניסיון של כ-30 שנה בתוכנות אופיס השונות, לג'וד תעודות מקצועיות בתחומי העיסוק, שותפת מיקרוסופט, חברה בארגון הבינלאומי "Presentation Guild וחברה בלשכת היועצים העסקיים בישראל. "יותר מהכל, אני מאמינה שכיום, בעידן שפע המידע, חשוב להעביר תובנות. לא סתם נתונים או מידע. שילוב מיוחד של אהבה לפאזלים, יכולת להבחין בין טפל לעיקר, הצורך להעמיד דברים על דיוקם ומעל 30 שנות ניסיון נצבר בעולם העסקי, הביאו אותי לתובנה הזו, שצריך להעביר תובנות ולא מידע גולמי. אני גם מבינה שללקוחות שלי, קשה לראות מבפנים את הדברים שאני רואה מבחוץ. "

שותף מייסד E7 יואב יונה

יואב יונה

שותף מייסד – תואר ראשון בכלכלה ומנהל עסקים. בוגר קורסים שונים במחשבים ותכנות. מרצה ותיק במכללות, ארגונים, עסקים. מומחה בתחום האופיס. יועץ לארגונים ומספק פתרונות מותאמים אישית בתוכנות האופיס, מפתח באקסל VBA וב POWER BI DESKTOP.

שותף מייסד E7 ישראל דק

ישראל דק

שותף מייסד, בעל ניסיון מקצועי רב כסמנכ"ל מערכות מידע וכמנכ"ל , עם אהבה בלתי רגילה לאקסל, מוכר כאורים ותומים בתחום ה- Excel ומשמש כמרצה ויועץ מבוקש שמעביר קורסים לסטודנטים ולאנשי עסקים במנהל עסקים. מאחוריו מאות פיתוחים עיסקיים מתוכמים באקסל שמתוכם נבנה מוצר שמאפשר התאמות מהירות לצרכים ספציפים של כל ארגון.

שותף מייסד E7 רואה חשבון רמי כהן

רואה חשבון רמי כהן

שותף מייסד, בעל תואר שני במנהל עסקים, התמחות במימון, שוק ההון, ומערכות מידע. עם ניסיון של 15 שנות הדרכה, מרצה במכללות ואוניברסיטאות ברחבי הארץ, ניסיון של שנים בבניית ויישום מערכי הדרכה לתוכנת Excel, הדרכות לחברות ומשרדים וייעול תהליכים באמצעות כלים אוטומטיים.